Ekskluzywna Biżuteria

Kings of Design to dział firmy ENIGMA zajmujący się klientami VIP i tworzeniem dla nich wyjątkowych projektów na zamówienie.

Dzięki stałemu rozwojowi najnowszych technologii i naszego nieustannego procesu kształcenia się w nich, dzisiaj biżuteria może być dla Ciebie równie osobista i spersonalizowana co tatuaż. Nasza biegłość w sztuce projektowania pozwala na przeprowadzenie indywidualnego procesu designu z każdym klientem, który może sobie na taką usługę pozwolić. Stworzyliśmy setki projektów w przeciągu ostatnich lat i ŻADEN nie zawiódł oczekiwań klienta. Początkowo większość wzorów tworzyliśmy dla klientów zza oceanu, gdzie usługi te zaczynają być coraz bardziej popularne - w 2016 roku postanowiliśmy wprowadzić je również na rodzimym polskim rynku.

Oferta działu Kings of Design skierowana jest do indywidualsitów którzy cenią w życiu najwyższą jakość i poczucie indywidualizmu. Proces stworzenia projektu trwa z reguły od 2 - 6 tygodni* i jest prowadzony w nowoczesnej i atrakcyjnej dla klienta formie aby zapewnić niezapomnianie przeżycia i satysfakcje. Aby dowiedzieć się więcej o samym procesie zajrzyj do zakładki "Jak to działa".

 

*Usługa Kings of Desing jest czasochłonna i wymaga pełnego zaangażowania projektantów. Zanim złozysz oficjalne zamówienie skontaktuj się z nami i dowiedz jaki jest aktualny czas oczekiwania na rozpoczęcie prac.