Jak to działa

Jak to działa

Proces realizacji biżuterii na zamówienie składa się z dwóch etapów, płatnych w dwóch oddzielnych ratach:

1. Etapu projektowania
2. Etapu produkcji

Etap Projektowania

To na tym i tylko na tym etapie mają Państwo możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie kreacji wzoru. Pierwszym krokiem jest wybór kilku podstawowych założeń projektu. Nasz kreator zamówień krok po kroku przeprowadzi Państwa przez cały proces, zapewniając nam wszystkie niezbędne do rozpoczęcia prac informacje. Ostatnim krokiem przed złożeniem oficjalnego zamówienia jest wybór 1 z 3 wariantów cenowych usługi - opcji standard, extended lub full. Róznice pomiędzy nimi są szczegółowe opisane na odpowiednim etapie kreatora. Po zakończeniu definiowania projektu otrzymują Państwo maila z potwierdzeniem i planowanym harmonogramem prac.

Na podstawie udzielonych informacji nasi projektanci opracują pierwszy wzór, który w zalezności od wybranej opcji cenowej podlega różnej ilości sesji poprawkowych. Po ostatecznej akceptacji projektu, klient zobowiązany jest uiścić pierwszą ratę za zamówioną usługę a Państwa zamówienie przechodzi do działu produkcji.

Etap Produckcji

Na tym etapie klient ma jedynie wgląd w harmonogram prac nad zamówieniem - żadne zmiany w samym projekcie biżuterii nie są już możliwe. W zależności od materiałów na jakie zdecydowali się Państwo na etapie definiowania zamówienia, pobieramy odpowiednią zaliczkę (istotne głównie w przypadku zamówień z wykorzystaniem kamieni naturalnych jak brylanty czy szafiry).

Odbiór zamówionej biżuterii

Gdy biżuteria gotowa jest do odbioru, informujemy Państwa o tym telefonicznie i drogą mailową. Możliwy jest odbiór osobisty w jednym ze współpracujących z nami sklepów na terenie Polski lub ubezpieczona wysyłka kurierem na wskazany przez Państwa adres. 

Cały proces od momentu złożenia zamówienia trwa w zależności od poziomu skomplikowania projektu od 2 do nawet 8 tygodni - najwyższa jakość wymaga czasu, ale efekt przerośnie Państwa oczekiwania.

 

 

Aby zacząć swój projekt przejdź do zakładki "Biżuteria na zamówienie"