Dedykowane wideo

Kupno biżuterii klasy premium powinno być dla klienta wyjątkowym doświadczeniem. Dlatego w Kings of Design opracowaliśmy kilka atrakcyjnych dodatków do naszych usług, które w połączeniu z naszą unikalną biżuterią tworzą jedyną w swoim rodzaju ofertę na rynku.

Jednym z tych dodatków jest dedykowane video - ultrarealistyczne i w 100% doskonałe odzwierciedlenie zamówionej biżuterii w postaci personalizowanego filmu video w rozdzielczości nawet 4k. W dzisiejszych czasach, lwia część kontaktów międzyludzkich odbywa się za pomocą internetu i sieci społecznościowych. Dedykowane video umożliwia naszym kleintom podzielenie się ze znajomymi swoim nabytkiem w najbardziej efektowny sposób. Każda animacja personalizowana jest pod konkretnego klienta, dzięki czemu staje się doskonałym uzupełnieniem dla naszej oferty.

Dla klientów usługi "Biżuteria na zamówienie", tworzymy animacje na konkretne życiowe scenariusze - niezależnie czy biżuterie zamawiasz dla siebie czy w prezencie dla kogoś. Możliwości personalizacji są spore i każdy dostosuje ją wedle własnego pomysłu . Kilka przykładów znajdziesz tutaj.