Kamienie Swarovski

Kamienie Swarovski

W swoich wyrobach wykorzystujemy kamienie jubilerskie firmy Swarovski. Jedyny wyjątek stanowią pojedyncze kamienie centralne wykorzystywane w części wzorów, które ze względu na swój rozmiar i precyzyjnie dopasowany kształt są dla nas szlifowane na zamówienie u innego dostawcy. Każdy z setek kamieni znajdujących się w naszych wyrobach jest ręcznie zakuwany pod mikroskopem przez profesjonalnych grawerów, z największą starannością, gwarantując najwyższą możliwą jakość i wytrzymałość finalnego wyrobu.

Kamienie Swarovskiego to jakość sama w sobie. Starannie selekcjonowane materiały i wyjątkowa na skalę światową precyzja szlifu sprawiają, że te produkowane wyłącznie w Austrii kamienie dorównują swoimi właściwościami prawdziwym diamentom. Każda, nawet najmniejsza sztuka, ma laserowo grawerowane logo firmy Swarovski, które widoczne jest pod mikroskopem. Jest to gwarancją ich oryginalności. Nadają one naszym wyrobom niezwykłego blasku, którego nie da się odwzorować na żadnym zdjęciu. Na żywo przekonają do siebie nawet najbardziej krytyczne spojrzenia.

Polecamy zapoznać się bliżej z kamieniami marki Swarovski, aktualnie dostępnymi kolorami i szlifami. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się o nich więcej.

Na życzenie klienta, oferujemy również wzory z wykorzystaniem kamieni naturalnych jak szafiry i diamenty. Prosimy o złożenie zapytania za pomocą formularza aby uzyskać informacje o aktualnych cenach.