Współpraca

Współpraca

Firmom z branży modowej oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek całych kolekcji biżuterii zarówno na podstawie ich własnych projektów jak i całkowicie od podstaw.

Dysponując własną odlewnią i w pełni wyposażoną pracownią jubilerską, firmom z naszej branży oferujemy usługi w zakresie projektowania wzorów i realizacji zleceń, których same nie są w stanie wykonać - począwszy od projektu i wizualizacji, przez przygotowywanie form i odlewów, aż po wykańczanie biżuterii na gotowo łącznie z usługą zakuwania kamieni. Współpracujemy również z zagranicznymi szlifierniami kamieni jubilerskich, pośrednicząc w zamawianiu hurtowych ilości dowolnych szlifów. Oferujemy również usługi renderingu biżuterii i przygotowywania materiałów marketingowych na najwyższym światowym poziomie.

Dla właścicieli luksusowych sklepów jubilerskich w dużych miastach w Polsce proponujemy korzystne warunki współpracy i kompleksowe wprowadzenie naszych wzorów do oferty sklepowej.

Dla klientów biznesowych, firm i instytucji, których działalność wymaga nieraz wyjątkowej oprawy, oferujemy unikatowe pamiątki jubierskie w postaci statuetek, medali okolicznościowych i biżuterii okolicznościowej na każdą okazje. Z naszych usług skorzystało do tej pory wiele uznanych i szanowanych instytucji jak renomowane uczelnie wyższe, jednostki wojskowe, fundacje, instytucje kościelne, kluby sportowe i wiele innych.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kings of Design.